"Ви тримаєтеся тут". Путін запевнив, що слова Медведєва про пенсії "вирвані з контексту"

З пенсійними проблемами, як пояснив Путін, стикаються багато країн.

Слова прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва, який побажав пенсіонерам в Криму "гарного настрою" і порадив "триматися", могли бути вирвані з контексту.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін.

З проблемами з пенсією, як пояснив Путін, стикаються багато країн. "Середня пенсія у нас 200 доларів", - запевнив Путін.

24 травня були опубліковані кадри бесіди Медведєва з жителями півострова, які поскаржилися, що "на пенсію неможливо прожити, ціни шалені". У відповідь глава уряду послався на відсутність коштів і запевнив, що "індексації взагалі ніде немає".

"Знайдемо гроші — зробимо індексацію. Ви тримаєтеся тут, вам всього доброго, гарного настрою і здоров'я", — побажав прем'єр-міністр, після чого залишив місце зустрічі.

Відповідь прем'єра відразу ж спровокувала саркастичну реакцію в російських соцмережах, а фраза "грошей немає, але ви тримайтеся" стала крилатою.

Актуальний інтернет: Медведєв у Криму

Найпопулярніший ролик серед українських користувачів. Під час візиту прем’єр-міністра Росії до Криму одна із пенсіонерок вирішила поцікавитися: як можна прожити на пенсію у 8 тисяч рублів? А також у сюжеті: дивовижна історія схуднення дівчини на 90 кілограмів, та працівник одного із американських зоопарків влаштував поєдинок із кенгуру.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: