"Ви тримайтесь тут". Медведєв заявив, що грошей для індексації пенсій для Криму немає

Російський прем'єр зізнався, що в уряду немає грошей.

Російський прем'єр Дмитро Медведєв заявив, що грошей для індексації пенсій кримським пенсіонерам немає. З такою звісткою він вийшов до людей в окупованому Криму, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Пенсіонери, багато з яких так воліли приєднатися до Росії, тепер виявилися не надто від того й в захваті. Приїжджому чиновнику вони поскаржилися на маленькі пенсії - 8 тисяч рублів, це майже 120 доларів. Утім, люди кажуть, що через інфляцію прожити на ці гроші дуже важко, і просять перегляду виплат.

"Ви ж казали, що індексація буде. Де вона, ця індексація?" - запитали в російського прем'єра.

"Її ніде нема. Ми її взагалі не ухвалювали. Просто грошей немає зараз. Знайдемо гроші – зробимо індексацію. Ви тримайтесь тут. Усього вам доброго, гарного настрою і здоров'я", - сказав у відповідь Медведєв і пішов геть.

ВідеоКримським пенсіонерам немає грошей для індексації пенсій

Тим часом українське МЗС висловило протест проти відвідин Медведєвим окупованого Криму і надіслало російському зовнішньополітичному відомству ноту протесту.

"Перебування Д. Медведєва на території Автономної Республіки Крим є відвертим нехтуванням з боку російської влади державним суверенітетом України, свідченням порушення з боку Російської Федерації Статуту ООН, принципів і норм міжнародного права, свідомого ігнорування цією країною своїх міжнародних зобов'язань", - йдеться у коментарі МЗС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: