"Ви закінчили? Я закінчу через п'ять років. А ви - скоро". Зеленський і Порошенко почубилися в студії "Право на владу"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Порошенко і Зеленський спілкувалися телефоном.

Між кандидатами в президенти Володимиром Зеленський і Петром Порошенком сталася суперечка в ефірі "Право на владу" на "1+1".

"Вас не перебивав народ п'ять років, дайте мені сказати. Пане Порошенко, послухайте мене", - сказав Зеленський Порошенкові. Під час розмови вони перебивали один одного і  не могли дійти згоди щодо остаточної дати дебатів.

Порошенко намагався дебатувати під час ефіру: "Я хотів би, щоб ви мали можливість почути відповідь. Дебати - це коли я Вас послухав, а Ви слухаєте мене. Пане Зеленський, дайте можливість Вам відповісти. Інакше це не дебати". Потім наполягав провести дискусію 14 квітня на стадіоні, а 19 – на "Суспільному".

Утім, його опонент наполягав на тому, що дебати відбудуться лише 19 квітня на НСК, а в ефірі - не дебати. "Ще раз наголошую: 19 квітня на НСК "Олімпійський" будуть дебати. Ви хочете зараз, але я Вас запрошую 19-го. Я закінчу через п'ять років тому, а Ви закінчите 22-го числа", - заявив він.

Врешті Зеленський різко завершив розмову. "Зараз закінчу я. 19-го числа на НСК "Олімпійський". Крапка. До побачення", - заявив він.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції