Виборчий сайт Зеленського повалили хакери за хвилину після його відкриття

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Виборчий сайт Зеленського повалили хакери за хвилину після його відкриття

Фото: pixabay.com

Фахівці працюють над відновленням роботи сервісу.

На сайт Володимира Зеленського, який той створив для реєстрації своїх прибічників, здійснено DDoS-атаку. Через це сервіс не працює від відкриття і до поточного часу.

Як розповів ТСН.ua керівник діджитал-напрямку команди Зеленського Михайло Федоров, за хвилину після запуску ресурсів на заповнення форми реєстрації навалилась величезна кількість запитів і досягла 5 мільйонів – через це сервери перестали приймати запити і сайт "ліг".

За словами фахівця, атака була спланованою і дорого коштувала своїм замовникам, адже команда зробила багато для захисту ресурсу, зокрема сервери, на яких сайт розміщено, розташовані у США.

"Ми ретельно приховували створення цього сайту. Але, вочевидь, хтось все ж таки дізнався", - прокоментував Михайло.

Команда працює над якнайшвидшим відновленням роботи ресурсу. Попри атаку, деяким громадянам навіть вдалось скористатись сторінкою – заповнено 20 тисяч реєстраційних форм, а також 7 тисяч "розширених анкет" для тих, хто бажає приєднатись до команди. Звідки саме було здійснено атаку, наразі невідомо - фахівці займуться розслідуванням після того, як ресурс запрацює.

Станом на 21.30 роботу сайту відновили.

Нагадаємо, про свій намір йти у президенти України Володимир Зеленський оголосив у прямому ефірі каналу 1+1 у новорічну ніч. Згідно з останніми соцопитуваннями, в президентських перегонах Зеленський входить до трійки лідерів разом з Юлією Тимошенко та Петром Порошенком.

1 січня Зеленський анонсував сайт, на якому можуть реєструватись охочі приєднатись до команди. Головний критерій - людина не повинна бути пов'язана з політикою.

Володимир Зеленський заявив про балотування в президенти

Володимир Зеленський заявив про балотування в президенти
Наступна публікація