Вибори-2019: головні цифри другого туру в одній картинці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Станом на зараз проголосували 45,25% українців.

Cтаном на 15:00 явка у другому турі виборів президента України склала 45,25%. Найвища – у Дніпропетровській області (50,9%), найнижча – у Закарпатській (29,6%). Про це свідчать дані ЦВК.

Водночас явка на антарктичній станції "Академік Вернадський" склала 100%. Усі 12 полярників та полярниць проголосували протягом години після відкриття дільниці о 8:00 за місцевим часом (14:00 за Києвом).

Загалом, станом на зараз поліцією було отримано 816 повідомлень про порушення виборчого законодавства, за 10 фактами відомості внесено до ЄРДР. Більше дивіться в інфографіці:

Другий тур, інфографіка

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%.

Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

ВідеоДо штабу Зеленського завітала поліція

ТСН відвідала штаб Володимира Зеленського, аби дізнатись, що там відбувається, чому до кандидата в президенти приїздила поліція й хто там присутній.  

До штабу Зеленського завітала поліція

Залиште свій коментар

Вибір редакції