Вибори президента-2019: головні цифри в одній картинці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Явка наразі - понад 44%

В Україні відбуваються вибори президента. ТСН.ua зібрав в одну інфографіку головні актуальні цифри щодо голосування.

Так, за даними ЦВК станом на 15:00 на дільниці прийшли 44,45% виборців. Надійшло вже 649 заяв до поліції про порушення під час голосування. Наразі відкриті 11 кримінальних проваджень.

Не розпочала свою роботу одна виборча дільниця у місті Ізмаїл Одеської області, а дві закордонні дільниці – в Австралії та Японії, вже завершили голосування.

Вибори президента-2019: головні цифри, інфографіка оновлена
ТСН.ua

Нагадаємо, у неділю, 31 березня, відбуваються вибори президента України. Дільниці відкрилися о 8:00.

У День виборів нового президента України ТСН проведе 7-годинний марафон "Вибір країни" 31 березня. Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушення під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції