Вибори президента-2019. Порошенко обіцяє "суттєві зміни" в своїй команді

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він запевняє, що Україна може отримати план дій щодо членства в НАТО.

Кандидат у президенти Петро Порошенко повідомив, що збирається "суттєво" змінити склад своє команди, адже підсумки першого туру виборів стали для нього "одним з найважчих уроків" та стимулом проаналізувати помилки.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "Україна".

"Будуть змінені ключові речі. Буде змінено команду, буде велика кількість молодих людей", - сказав Порошенко та додав, що зараз він має має велику кількість пропозицій – поки що вони аналізуються, а будуть представлені згодом.

За його словами, суттєво буде укріплена обороноздатність держави, а реформи, що забезпечать економічне зростання, подолання бідності і забезпечення добробуту, будуть подовжені.

Як запевняє Порошенко, економічне зростання і рух до ЄС будуть "різко прискорені". У грудні 2019 року країнам-членам НАТО запропонують підписати план дій щодо членства України в НАТО, обіцяє чинний президент.

Окрім цього, Порошенко каже, що додому повернуться полонені українці, які зараз утримуються у в'язницях Москви. "Буде зроблено багато кроків, які значно зміцнять мир. Зараз це буде моїм першим пріоритетом", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку 100% до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції