Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вибори президента майже зірвали у СІЗО Києва - Денісова кілька годин шукала членів ДВК

Представниця комісії пояснила затримку відсутністю приміщення.

У Київському слідчому ізоляторі вчасно не розпочалось голосування через відсутність на своїх місцях членів виборчої комісії. Як повідомляється на сторінці Уповноваженої Верховної Ради з питань прав людини Людмили Денісової, для організації роботи було витрачено понад дві години. 

Представник ізолятору стверджував, що засуджені і працівники готові до волевиявлення, однак немає самих членів ДВК. Тоді Денісова зайшла до одного з приміщень, де двоє чоловіків із бейджами почали нашвидкоруч організовувати процес голосування. 

Поліцейські були присутні взагалі в іншому приміщенні СІЗО і пояснити не змогли. 

"Була затримка, тому що не надали приміщення, скільки голосуватиме людей, тому нам треба було розподілити кількість за списками і кількість бюлетенів, щоб члени ДВК не бігали з одного до іншого приміщення. СІЗО не надало вчасно приміщення. Його надали нам пізно сьогодні", - пояснила голова комісії.  

"У кожній області ми проводимо моніторингові звіти місць позбавлення свободи. На сьогоднішній день, станом на 12:30, ми перевірили 29 місць (позбавлення волі – ред.). Перш за все порушено час відкриття (виборчої дільниці - ред.). Ми самі були свідками, що на дільниці починалося голосування тільки о 8:50 замість 8:00. Відсутня достатня кількість кабін, деякі приміщення замалі, наприклад, як у Київському слідчому ізоляторі, а на дільниці голосує 1161 особа, ви розумієте як довго буде тривати це голосування, якщо це тільки одна скринька", - сказала Денісова в коментарі УНН.

31 березня ТСН проведе 7-годинний марафон, який розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих. Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушення під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції