Вибори в Лисичанську визнали дійсними, перемагає кандидат від "Опоблоку" - ОПОРА

Дата публікації
Перегляди
725
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вибори в Лисичанську визнали дійсними, перемагає кандидат від "Опоблоку" - ОПОРА

Вибори в Лисичанську визнані дійсними / Фото: Reuters

За словами спостерігачів, це питання щодо визнання виборів недійсними навіть не розглядалося членами виборчої комісії.

У громадській мережі ОПОРА заявили, що інформація про те, що вибори в Лисичанську визнані недійсними, не відповідає дійсності.

Про це повідомляється на сторінці мережі у Facebook.

"Громадські спостерігачі ОПОРИ спростовують інформацію, яка з'явилась в ЗМІ, про те, що вибори в м. Лисичанськ були визнані недійсними", - йдеться в повідомленні.

За словами громадського спостерігача ОПОРИ Тетяни Плясунової, яка спостерігає за виборами в Лисичанську, питання щодо визнання виборів недійсними навіть не розглядалося членами виборчої комісії вночі. Згідно з попередніми результатами, вибори на усіх виборчих дільницях буде визнано дійсними.

Водночас, глава Лисичанської місцевої виборчої комісії повідомила, що жодних причин визнавати вибори недійсними у комісії не було.

Згідно з попередніми результатами, перемогу в першому турі в місті отримає Сергій Шилин, кандидат на посаду мера Лисичанська від "Опозиційного блоку", який набирає 52% голосів.

Раніше з'явилася інформація, що вибори у Лисичанську через помилки у бюлетенях визнано такими, що не відбулися. За словами заступника керівника штабу "Блок Петра Порошенка "Солідарність" з юридичних питань, депутата Верховної Ради від фракції БПП Сергія Алексєєва, 10-12 партій були записані неправильно.

 

Інформація про те, що вибори в м. Лисичанськ визнані недійсними, НЕ ВІДПОВІДАЄ дійсностіГромадські спостерігачі ОПОРИ ...

Posted by Громадянська мережа ОПОРА on 26 жовтня 2015 р.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
725
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація