Вибори в Раду: ЦВК прийняла перші протоколи окружних комісій із мокрими печатками

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Першою звіт зареєструвала ОВК з Донеччини.

Центральна виборча комісія під головуванням Тетяни Сліпачук 23 липня розпочала прийняття та оголошення протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та протоколи ОВК про підсумки голосування в одномандатному окрузі на позачергових виборах народних депутатів України.

Про це повідомили у відділі взаємодії зі ЗМІ секретаріату ЦВК.

"Першою відзвітувала про свою роботу з організації позачергових виборів народних депутатів України окружна виборча комісія ОВО №45 (Донецька область). Також прийнято протоколи про підсумки голосування від ОВК ОВО №37 (Дніпропетровська область), №51 (Донецька область), №213 (місто Київ)", - йдеться у повідомленні.

ВідеоДо Ради проходять 225 депутатів за списками партій та 199 мажоритарників

Станом на зараз, коли підраховано понад 93% відсотків електронних протоколів, майбутній парламент має такий вигляд: разом із мажоритарниками від "Голосу" проходять поки що 20 депутатів, 24 – у "Європейської солідарності", у "Батьківщини" - 25 мандатів. В "Опозиційної платформи - за життя" - 44. "Слуга народу" може сісти в сесійній залі на 253 місця.  

До Ради проходять 225 депутатів за списками партій та 199 мажоритарників

Як зазначили у ЦВК, приймати протоколи Комісія буде в режимі продовжуваного засідання, яке завершиться тільки після прийняття останнього з доставлених до ЦВК протоколів ОВК.

Зауважимо, за даними ТСН, перші протоколи з мокрими печатками до ЦВК надійшли від ОВК №146 з Кременчука, проте вони вимагали уточнень. Зареєстровано ж першими було результати від ОВК №45.

Окрім цього, комісія внесла зміни до складу окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України ОВО №207 (Чернігівська область).

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду XVIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь".

Залиште свій коментар

Вибір редакції