Вибори в США: Байден готується зробити перші кроки після перемоги, а Трамп подає позов до суду

Вибори в США: Байден готується зробити перші кроки після перемоги, а Трамп подає позов до суду

Фото: Associated Press

Трамп категорично відмовляється визнавати результати виборів.

Переможець президентських виборів у США Джо Байден сьогодні, 9 листопада, починає працювати над формуванням президентської команди. Тим часом чинний глава держави Дональд Трамп досі своєї поразки не визнав. Також є попередня інформація, за якою, буцімто перша леді США Меланія Трамп має намір подати на розлучення.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Джо Байден від сьогодні планує зібрати команду учених, які повинні сформувати стратегію подолання короновірусної пандемії. Це, запевнив Байден, його пріоритет. Також новообраний президент планує зосередитися на економіці, кліматичних проблемах та подоланні расизму. Втім, найнагальніша справа, за його словами, об'єднання нації.

"Я присягаюсь бути президентом, який не роз'єднує, а об'єднує, хто бачить не сині і червоні штати, а лише Сполучені Штати. І працювати з щирого серця, з усією переконаністю, щоб завоювати довіру усіх вас, і це та Америка, в яку я вірю", - сказав Джо Байден у своїй промові.

Джо Байдену, обраному президенту Сполучених Штатів, слова підтримки і визнання вже надіслали лідери Німеччини, Франції, Великої Британії, Канади, України. Вулиці Нью-Йорка теж заполонило свято. Прихильники Джо Байдена гуляли усю ніч: вони аплодували, сигналили і тримали плакати із написами "Трампе, тебе звільнено".

А у Неваді на акцію на підтримку Дональда Трампа дехто прийшов навіть зі зброєю в руках, на щастя, стрілянини вдалося уникнути.

Своєю чергою, Трамп не лише не привітав суперника, а продовжує наполягати, що вибори були сфальсифіковані. І має намір позиватися до суду.

Джерела CNN повідомляють, що донька Іванка та зять Джаред Кушнер вмовляють Трампа прийняти поразку. А сини, Дональд та Ерік, навпаки радять подавати позов до суду.

Крім того, американські таблоїди пишуть, що нібито дружина 45-го президента США Дональда Трампа Меланія збирається подавати на розлучення.

Читайте також:

Джо Байден починає формувати команду науковців, які розроблять стратегію подолання пандемії

Джо Байден починає формувати команду науковців, які розроблять стратегію подолання пандемії

Повʼязані теми:

Наступна публікація