Вибори заважають регіоналам довести до розуму скандальний закон про мови
Ківалов і Колесніченко дуже зайняті роботою з виборцями.

Автори скандального мовного закону Сергій Ківалов і Вадим Колесніченко не ходять на засідання робочої групи з доопрацювання даного документу, тому що зайняті виборами на своїх мажоритарних округах.
Таку думку озвучив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов у вівторок, 4 вересня, коментуючи заяву Раїси Богатирьової про те, що регіонали ігнорують засідання, пише ЛІГАБізнесІнформ.
"Ківалов і Колесніченко не можуть ігнорувати, Ківалов і Колесніченко висунуті кандидатами по мажоритарних округах, і вони активно займаються відповідною роботою на мажоритарних округах. Раїса Василівна знає, наскільки це непроста праця - кандидатам у депутати зустрічатися з виборцями і проводити відповідну роботу, тому, я думаю, вона з розумінням поставиться до того, що цю роботу необхідно продовжити і дати можливість людям виконати ті функції, які вони повинні виконати сьогодні", - сказав Єфремов.
Нагадаємо, 8 серпня Президент Віктор Янукович підписав скандальний закон про мови. Одночасно з цим Президент доручив створити робочу групу, яка внесе поправки до закону, а також розробить програму захисту української мови.