Вибухівка, якою хлопцю відірвало руку, була "презентом" для "Правого сектору"

Вибухівка, якою хлопцю відірвало руку, була "презентом" для "Правого сектору"

Постраждалий описав чоловіка, який передав йому вибухівку

16-річний Роман Дзівінський, постраждалий від вибуху в Будинку профспілок, розповів, хто передав йому пакунок з вибухівкою.

Адвокат постраждалого Євгенія Закревська стверджує, що неподалік Будинку профспілок до хлопця підійшов чоловік середнього зросту, одягнений в арафатку та сіру куртку, і передав коробку, яка пізніше розірвалася у Дзівінського в руках.

"Зі слів мого клієнта, потерпілого від вибуху вчора 6-го лютого в Будинку профспілок, коробку з вибухівкою йому передав неподалік від будинку профспілок чоловік середнього зросту і статури (близько 1,75 метрів), в арафатці і капюшоні, сірій (здається) куртці", - написала захисник підлітка у соціальній мережі Facebook.

За словами самого потерпілого, якого цитує Закревська, невідомий передав коробку в якості презенту і перепитав хлопця, чи він справді є представником "Правого сектору".

"Говорив українською, але так, як це зазвичай роблять російськомовні - більш виразно, ніж потрібно. Побачив бейдж "Правого сектору", перепитав, чи дійсно хлопець з "Правого сектору", впевнившись, передав коробку коричневого кольору, сказавши щось на кшталт: "Хлопці - герої, матимете собі презент", - додала адвокат.

Вже у Будинку профспілок хлопець розпакував "подарунок" - в коробці лежав предмет, схожий на тубус для великої кубинської сигари. Він розірвався у лівій руці Дзівінського і йому відірвало ліву кисть та пальці правої руки і сильно опекло око.

Нагадаємо, раніше 16-річний постраждалий від вибуху у Будинку профспілок переніс три операції.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів