Віце-адмірал Гарвард відмовився стати радником Трампа із нацбезпеки

Дата публікації
Віце-адмірал Гарвард відмовився стати радником Трампа із нацбезпеки

Reuters

Гарвард відмовився працювати замість Флінна.

Віце-адмірал Роберт Гарвард відхилив пропозицію президента Трампа стати новим радником з питань національної безпеки президент США.

Про це пише CBS News.

"Два джерела, обізнані в ситуації, підтвердили, що Гарвард заявив про бажання сформувати власну команду, проти чого виступив Білий дім", - йдеться в повідомленні.

Президент Трамп запевнив заступницю радника з питань національної безпеки К.Т. МакФарленд, що вона могла би зберегти свій пост, навіть після уходу Майкла Флінна.

Роберт Гарвард, натомість, виступив категорично проти того, щоб МакФарленд була в його команді. "Після цілого дня переговорів з цього та інших кадрових питань, Гарвард відмовився працювати замість Флінна", - інформує телеканал.

Гарвард обіймав посади заступника командувача Спільним командуванням спеціальних операцій США і Міжвидовим командуванням Збройних сил США, заступника командуючого Центральним командуванням.

Нагадаємо, радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку. Про це повідомляє CNN з посиланням на джерела в Білому домі.

У своїй заяві на звільнення Флінн вказав, що "не повністю поінформував віце-президента Майка Пенса та інших про свої розмови з послом Росії".

"Я щиро вибачився перед главою держави і віце-президентом, вони прийняли мої вибачення", — йдеться в заяві. Тимчасово виконуючим обов'язки на цій посаді призначений відставний генерал Кіт Келлогг.

Майкл Флінн з необережності збрехав американському народу та звільнився

Майкл Флінн з необережності збрехав американському народу та звільнився

Наступна публікація