Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віце-прем’єр-міністр запевнила, що у США є повна політична підтримка надання Україні летальної зброї

Остаточне рішення в цьому питанні має прийняти президент США Дональд Трамп.

У США є повна політична підтримка надання Україні летального озброєння, заявляє віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Про це пише «Інтерфакс-Україна» із посиланням на ефір одного із українських телеканалів.

"Наскільки я знаю з моєї поїздки до Сполучених Штатів, із візиту президента України до Сполучених Штатів, коли він проводив переговори і з цього питання зокрема, є повна підтримка на високому політичному рівні про надання Україні летальної зброї в США", - сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

ВідеоАмериканські ЗМІ назвали можливість надання Україні летальної зброї " смертельною помилкою"

При цьому вона наголосила, що остаточне рішення в цьому питанні має прийняти президент США Дональд Трамп. "Я сподіваюся, що воно не за горами й усе-таки його буде прийнято через те, що є повна і двопартійна підтримка конгресу, і є підтримка на рівні керівництва і оборонного, і зовнішньополітичного відомства, і керівників Ради нацбезпеки Сполучених Штатів", - сказала віце-прем'єр.

Нагадаємо, раніше до Києва прибув міністр оборони США Джеймс Меттіс, він мав обговорити з українською владою, зокрема, надання летальної зброї. У Держдепі наголошують, що рішення ще не ухвалене.

Залиште свій коментар

Вибір редакції