Віце-прем'єр запевнив, що Україна не кине нікого з військових у Криму

Евакуація нині іде згідно з планами, які формує Міністерство оборони.

У Кабінеті міністрів України запевняють, що нікого з військових у Криму не кинуть. йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Про це заявив віце-прем'єр Володимир Гройсман.

"За дорученням прем'єр-міністра сформовано 26 тисяч місць для родин військовослужбовців, які розміщені у 18-ти регіонах України. Ця інформація доведена до Міністерства оборони й інших силових відомств, які займаються виведенням військ з території АР Крим, Україна", - повідомив Гройсман, коментуючи інформацію, яка з'явилася 29 березня про дві тисячі людей - військових та їхніх родин, - яких начебто не квапляться вивозити з півострова.

"Інформація, яку ми перевірили за вашим сюжетом. Ми не знайшли походження цієї інформації, ми не знайшли дві тисячі осіб, які не можуть приїхати для тимчасового проживання. Тому сьогодні працює цілодобово колцентр. Працює штаб по виведенню. Між міністерствами здійснюється координація цього штабу. Сьогодні ми готові в будь-який час відреагувати на будь-яку кількість людей, яких необхідно забезпечити перевезенням", - запевнив віце-прем'єр.

ВідеоКабмін запевняє, що у Криму нікого не кинуть

Він наголосив, що "евакуація нині іде по запланованому розкладу, згідно з планами, які формує Міністерство оборони".

"Ми сьогодні готові абсолютно повністю забезпечити перевезення, в тому числі залізничним транспортом. І забезпечити розміщення, розселення на території 18-ти областей", - підсумував Гройсман.

Як повідомлялося раніше, російські окупанти тримають у полоні в Криму українського полковника. В'ячеслав Дем'яненко залишається в Севастополі, на нього чинять тиск.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: