Від "ганьбища" до "чудових дебатів": у Росії дивилися трансляцію з "Олімпійського" з різним настроєм

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представникам путінського режиму полеміка українських політиків прогнозовано не сподобалася.

У Росії уважно спостерігали за передвиборчими дебатами кандидатів у президенти України Петра Порошенка і Володимира Зеленського на НСК "Олімпійський" у Києві. Стрічки новин російських медіа в останні години переважно присвячені цій події.

Відгукнулися на неї також представники режиму Володимира Путіна. Для них сам факт вільних дебатів став неабияким подразником, що визначив негативне ставлення до демократії в Україні. Приспішник окупаційного режиму на півострові Крим Сергій Аксьонов обізвав дискусію на "Олімпійському" словом "ганьбище". "Це безкоштовний цирк. Жоден кандидат не дав жодної відповіді на жодне запитання", - заявив він. І додав, що для жителів Криму є "щастям" не брати участі в цьому "дійстві".

ВідеоПередвиборчі дебати: як усе розпочиналося на "Олімпійському"

За 10 хвилин до початку дебатів на стадіоні з'явився кандидат у президенти, чинний президент Петро Порошенко. До сцени він пройшовся, вітаючи за руки своїх прихильників. І на доріжці стадіону модератори провели жеребкування. Команда чинного президента обрала Герб, команда Володимира Зеленського - Лаври. Першим розпочати дебати отримав право кандидат у президенти Зеленський.  

Передвиборчі дебати: як усе розпочиналося на "Олімпійському"

Немов під копірку про цирк, кримчан і щастя заявила представник МЗС РФ Марія Захарова у власному Facebook. "Подивилася дебати в Києві. Ошуканство українців триває. З іншого боку, а якщо їм подобається так жити? Так, і яке щастя, що кримчани вчасно все зрозуміли і вирвалися з цього шапіто", - написала вона.

Посмотрела дебаты в Киеве. Обман украинцев продолжается. С другой стороны, а если им нравится так жить? Да, и какое счастье, что крымчане вовремя всё поняли и вырвались из этого шапито.

Опубліковано Марією Захаровою Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

Не сподобалися дебати й члену комітету з міжнародних справ так званої Держдуми РФ Олені Паніній. "Програм не пролунало, тому змагальності не було", - вважає вона.

Натомість захопленими відгуками про українські дебати відзначилися представники опозиції режиму Путіна в РФ. Так, в одному з твітів Олексій Навальний назвав демократичну полеміку в Києві чудовою та захопливою. "Чудові дебати. Прямо справжні. Дуже захопливо. Дивіться обов’язково", - порадив він. "Загалом сильне враження від дебатів. Мабуть, я ніколи такого не бачив", - зізнався журналіст і громадський діяч Сергій Чапнін.

#дебаты Ой, как Зеленский контратаковал (обращаясь к Порошенко): - Почему вы все победы приписываете себе? ... Что...

Опубліковано Сергеєм Чапниним Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції