Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Від посади міністра охорони здоров'я відмовилося 15 кандидатів - нардеп

На думку депутата, не так багато людей зараз хотіли би очолити виконавчу владу.

Депутат Верховної Ради Олексій Мушак стверджує, що від посади міністра охорони здоров'я відмовилися не менше 15 кандидатів.

"З приводу міністра охорони здоров'я. Історія з цим міністерством була наступна. По-перше, з усіх кандидатів і претендентів повинні були зробити не просто групу людей, а команду", - зазначив Мушак в ефірі 112 каналу.

"Друге: я знаю, що дуже важко йшли переговори, і насправді не так багато людей зараз хотіли очолити виконавчу владу, оскільки це великий ризик і велика відповідальність. Від посади міністра охорони здоров'я, за моєю інформацією, відмовилося близько 15 осіб як мінімум", - додав він.

У четвер, 14 квітня, Верховна Рада прийняла пакетну постанову про прийняття відставки прем'єра Арсенія Яценюка та призначення головою уряду спікера Ради Володимира Гройсмана. 

За це проголосували 257 депутатів. Проти проголосували 50. Також цей документ скасував постанову Ради від 16 лютого про визнання роботи уряду Яценюка незадовільною. Крім того, Рада затвердила новий склад Кабміну.

14_4_new_kab_13

Залиште свій коментар

Вибір редакції