Від велосипеда до мішечків із нутом і коріандром: які незвичайні подарунки отримав Зеленський за рік президентства

Від велосипеда до мішечків із нутом і коріандром: які незвичайні подарунки отримав Зеленський за рік президентства

Фото: УНІАН

Зеленському дарували й традиційні подарунки.

Президент України Володимир Зеленський від дня інавгурації у 2019 році отримав низку незвичайних подарунків під час своїх робочих візитів. Зокрема, Зеленському дарували маску для сну та велосипед.

Про це пише "112 Канал" з посиланням на відповідь Офісу президента.

Так, у листопаді 2019 року під час візиту Зеленського до Естонії президентка країни Керсті Кальюлайд подарувала українському лідеру електровелосипед Ampler. На рамі якого було викарбувано напис "Президенту України пану Володимиру Зеленському". Також Зеленському під час робочої поїздки до Естонії подарували маску для сну.

Фото: Сайт президента України

А от у Туреччині, де президент Зеленський перебував влітку 2019 року, йому подарували мішечки з горохом нут і з насінням коріандру. Крім того, під час поїздки до ЧАЕС Володимиру Зеленському презентували символічний подарунок - дозиметр.

Водночас, найчастіше президенту Володимиру Зеленському дарували традиційні подарунки: книги, картини, макети військової техніки, сувеніри, посуд, ручки, краватки.

Нагадаємо, Володимир Зеленський під час інавгурації, ідучи від Верховної Ради до Адміністрації президента, подарував букет троянд жінці-поліцейській, яка чергувала у центрі Києва разом із колегами.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
3466
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація