Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Видаватиме індульгенції". Садовий розкритикував законопроект Порошенка про антикорупційний суд

Він вважає, що до процесу створення суду треба долучити міжнародних експертів.

Варіант антикорупційного суду, запропонованого президентом Петром Порошенком, показово саджатиме дрібних злочинців, однак не каратиме серйозних корупціонерів. Тому до вибору суддівського складу треба долучити міжнародних експертів, чого дуже не хоче глава держави.

Таку думку висловив міський голова Львова Андрій Садовий, передає "24 Канал".

За словами Порошенка, до процедури вибору суддів не можна долучати міжнародних експертів, бо це заборонено Конституцією України. Тому склад суду буде обраний самим президентом і його прибічниками так, як це вигідно владі.

"МВФ виставила справедливу вимогу українському керівництву – суддів нового антикорупційного суду мають добирати за участю незалежних міжнародних експертів. Той варіант закону, який вніс до парламенту пан президент, вже є спробою уникнути цього, аби протягнути вигідних і контрольованих суддів. "Самопоміч" підтримала законопроект у першому читанні, але ми будемо наполягати на внесенні відповідних правок", - сказав Садовий.

Він додав, що влада торкається і Конституції, і Біблії тоді, коли їй цього треба. Однак у випадку вибору суддів до неї довіри немає.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко вважає, що міжнародні донори не можуть диктувати закони для України. Таким чином він відкидає залучення міжнародних експертів до процесу вибору суддів до нового антикорупційного суду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції