Відбулася прем'єра фільму про те, як Путін привів до влади в Росії КДБістів і злодіїв

Фільм заснований на журналістських розслідуваннях про зв'язки Путіна з кримінальним світом.

29 грудня в Києві відбулася презентація документального фільму кінорежисера Валерія Балаяна "Хуизмистерпутин".

Це фільм про те, як нинішній президент Росії Володимир Путін прийшов до влади і привів з собою клан співробітників спецслужб і тісно пов'язаних з ним кримінальних угрупувань, передає Радіо Свобода.

Фільм заснований на журналістських розслідуваннях Анастасії Кириленко і Володимира Іванідзе. У стрічці виступають колишні співробітники мерії Петербурга, які добре знали Путіна, слідчий, який займався справою про масштабну корупцію в місті, експерти і журналісти, які розплутували складний клубок взаємин між чиновниками і бандитами в 90-х.

"Моїм завданням було зробити науково-популярне кіно, пояснити людям на пальцях дуже прості речі. Пояснити, що Путін почав свою кар'єру з крадіжки, тільки в масштабах Ленінграда і Петербурга, і зараз він не змінився. Людина не змінюється, вона тільки проявляється. Він допроявлявся до того, що корпорація гебешників і представників злодійського світу оволоділа Росією", - сказав Валерій Балаян.

Режисер закликає користувачів дивитися його фільм в новорічну ніч замість "Іронії долі...", завантажувати і поширювати посилання, щоб російська влада не могла його заблокувати.

Нагадаємо, німецька телекомпанія ZDF у лютому показала документальний фільм про президента Росії Володимира Путіна "Путін. Портрет людини" ("Mensch Putin"), в якому зробила психограму політика в ті часи, коли він працював у КДБ у Дрездені.

Посилаючись на секретні дані західних спецслужб, автори картини розповідають про пристрасть Путіна до алкоголю і вечірок за часів його служби в Дрездені, про те, що він нібито захоплювався жінками і часто бив дружину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: