Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коломойський розповів про відвідини синагоги та ставлення до релігії

Ігор Коломойський вважає, що є релігійною людиною.

Бізнесмен, колишній глава Дніпропетровської області Ігор Коломойський відповів, що "відчуває своє єврейство" та після кількасекундної паузи все ж сказав, що він релігійна людина.

Про своє життя він розповів в інтерв'ю головному редактору видання Лівий берег Соні Кошкіной, яке оприлюднено в Youtube 20 листопада.

Ігор Коломойський зізнався, що відвідує синагогу у свята, а "суботи дотримується" не в канонічному порядку.

"В нас різне розуміння дотримання суботи. Тобто це не канонічне дотримання. Ось є канонічне правило не розмовляти телефоном, а я розмовляю. Але в суботу я не займаюся бізнесом, не працюю". - сказав він та додав, що  "взаємини із Всевишнім - справа особиста".

Також Коломойський, спілкуючись на тему релігії, зазначив, що немає понять "більш релігійний, чи "менш релігійний".

"Це ж не відмовка, якщо щось не виконувати, значить, людина  стає  менш релігійною. Просто хтось обирає свій шлях і він зазвичай індивідуальний", - додав бізнесмен.

До цього Коломойський розповів головному редактору видання Лівий берег Соні Кошкіной, що не повернеться до України, поки в країні не зміниться влада.

ВідеоІгор Коломойський прокоментував рішення суду у Лондоні щодо арешту його активів

"Арешт активів Високим судом Англії це - тимчасовий захід на час розгляду справи у суді", - так Коломойський прокоментував рішення суду. Відповідне рішення суд ухвалив у межах судового процесу "ПриватБанку" проти своїх колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Ігор Коломойський прокоментував рішення суду у Лондоні щодо арешту його активів

Залиште свій коментар

Вибір редакції