Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відгородитися стіною: у Зеленського розповіли про план на випадок провалу переговорів з Росією

"План Б" хочуть застосувати, якщо Росія не сприятиме мирному вирішенню конфлікту.

Якщо Росія не буде сприяти мирному вирішенню питання конфлікту на Донбасі, команда Володимира Зеленського пропонує "побудувати стіну та жити далі".

Про це заявив помічник президента України Андрій Єрмак на зустрічі у Лондоні, організованій Chatham House та "Українською призмою".

Єрмак зазначив, що під час зустрічі в "нормандському" форматі будуть порушені основні два питання: негайне припинення вогню та обмін військовополоненими.

"Якщо Росія не буде проявляти зусиль для переходу до мирного вирішення, наш "план Б" - побудувати стіну та жити далі. Ми використаємо ізраїльський досвід", - цитує Єрмака "Українська призма".

Єрмак також заявив, що Україна не буде жити в сценарії замороженого конфлікту, передає Голос Америки.

Як повідомлялося, у команді Володимира Зеленського готові до конституційної реформи за підсумками саміту в "Нормандському форматі". Обіцяють обмежитися питаннями децентралізації, зокрема щодо ОРДЛО.

Зустріч у "нормандському форматі" має відбутися 9 грудня - цю дату підтвердили всі сторони.

Як повідомлялося, у Мінську на переговорах учасників Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі було знято усі перешкоди на шляху до зустрічі лідерів країн "нормандського формату".

"Розведення сил та засобів в районі н.п. Золоте, Петрівське та Станиця Луганська стало останніми кроками в цьому напрямку", - зазначила прес-секретар представника України у ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер. 

16 вересня президент України Володимир Зеленський назвав основні три питання, які будуть обговорюватися на саміті – звільнення полонених за принципом "всіх на всіх", розведення військ по всій лінії фронту, а також умови проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

ТСН.ua розповідає деталі кожного із цих пунктів та можливі перспективи цих домовленостей.

Відео Які питання порушуватиме Київ під час зустрічі лідерів "нормандської четвірки" у Парижі

Великий обмін всіх на всіх, контроль України над кордоном з Росією, місцеві вибори на Донбасі винятково за з українськими законами і конкретні терміни виведення незаконних формувань - такі питання Київ порушить на переговорах лідерів "нормандської четвірки". Про це заявив президент Володимир Зеленський під час зустрічі із прем'єр-міністром Швеції.  

Які питання порушуватиме Київ під час зустрічі лідерів "нормандської четвірки" у Парижі

Залиште свій коментар

Вибір редакції