Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відмова Італії видати одіозного Маркова Україні не є остаточною

Судове рішення може переглянути італійський Мін'юст.

Італійський суд дозволив Маркову не повертатися до України. Затриманого ще в серпні колишнього нардепа вітчизняна прокуратура звинувачує в організації та здійсненні побиття учасників пікету в Одесі у 2007 році, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Останні місяці він перебував у готелі Генуї під домашнім арештом.

Рішення суду можна оскаржити, а остаточне рішення має ухвалювати міністерство юстиції Італії.

Нагадаємо, що колишнього парламентарія затримав Інтерпол 12 серпня в Санремо. Суд обрав для Маркова запобіжний захід - тримання під вартою. Згодом його перевели під домашній арешт у курортному готелі, де він пробув до середини зими з електронним браслетом на нозі.

Рік тому Марков отримав російське громадянство, у Москві приєднався до так званого "Комітету порятунку України", який очолює колишній прем'єр Микола Азаров. Від зв'язків із Януковичем нардеп відхрещується, а повертатися на Батьківщину боїться.

У вересні 2015 р. політик в інтерв'ю ТСН розповів, як проводить час у готелі під домашнім арештом. Він зізнався, що читає переписку Сталіна. Також Марков повідомив, що планує судитися з українським Інтерполом.

Раніше група італійських сенаторів, відомих своєю проросійською позицією, попросила звільнити одіозного колишнього народного депутата. Звернення до міністра юстиції Італії підписали 11 парламентаріїв. На їхню думку, звинувачення, висунуті Україною проти Маркова, "диктуються міркуваннями політичного характеру", через що "примусові заходи", вжиті проти Маркова вже італійським урядом, повинні бути переглянуті і, по можливості, скасовані.

Відео Італійський суд дозволив Маркову не повертатися до України

Залиште свій коментар

Вибір редакції