"Відносини виходять на новий якісний рівень": Зеленський в ОАЕ провів зустріч зі спадкоємним принцом Абу-Дабі

Дата публікації
Перегляди
3283
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Йшлося, зокрема, про збільшення товарообігу України і ОАЕ.

Президент України Володимир Зеленський 14 лютого під час робочої поїздки до ОАЕ зустрівся зі спадкоємним принцом Абу-Дабі, заступником верховного головнокомандувача Збройних сил ОАЕ шейхом Мухаммадом бін Заїдом Аль Нагаяном. За її результатами переговорів було підписано низку двосторонніх документів.

 Про це інформує пресслужба глави держави.

Співрозмовники у розмові зауважили, що обидві країни мають потенціал, щоб у найближчі п’ять років збільшити товарообіг у декілька разів. Також вони обговорили продовольчу безпеку. Володимир Зеленський запевнив, що Україна й надалі буде залишатися  постачальником і гарантом продовольчої безпеки не лише ОАЕ, а й інших країн регіону. З його слів, існують усі можливості для збільшення експорту української аграрної продукції у десятки разів.

Йшлося і про співпрацю країн у сферах енергетики, інфраструктури, штучного інтелекту, військово-технічну співпрацю, науково-технічноге співробітництво та спільне дослідження космосу. Сторони обговорили торговельно-економічну та інвестиційну співпрацю. 

"На сьогодні ми маємо вивести на новий рівень наші економічні відносини. Наші народи мають багато контактів, більш дружніми та теплими мають бути й економічні контакти. Впевнений, що ми разом можемо розробити сучасні великі проекти", – сказав Зеленський.

Також український лідер розповів про реформи в Україні, зокрема, про земельну та законодавчу базу щодо захисту іноземних інвестицій. Загалом було домовлено про суттєву інтенсифікацію міжурядових відносин.

"Наші відносини виходять на новий якісний рівень", – зазначив президент України Володимир Зеленський.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 13 лютого прилетів до Об’єднаних Арабських Еміратів. На 14 та 15 лютого в нього заплановано низку офіційних зустрічей.

Новини України: подружжя Зеленських прилетіло до ОАЕ з офіційним візитом

Новини України: подружжя Зеленських прилетіло до ОАЕ з офіційним візитом
Наступна публікація