Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відоме британське видання назвало Крим російським

Користувачі звинувачують таблоїд у сприянні порушенню міжнародного права.

Один з найвідоміших британських таблоїдів The Daily Mail назвав Крим російським. Це сталося у матеріалі про вибух бомби часів Другої світової війни у Севастополі.

У новині йдеться про "драматичний інцидент", який стався у портовому місті Севастополь на Кримському півострові, "на південному заході Росії".

При цьому жодних згадок про те, що Крим був анексований Росією в України, у матеріалі нема.

Daily Mail про Крим

Daily Mail про Крим

Daily Mail про Крим

У коментарях до новини українські користувачі називають цю витівку соромом, а один користувач з Лондона написав: "Заявляючи, що Крим є частиною Росії, The Daily Mail сприяє порушенню міжнародного права. Це просто недбалість чи усвідомлене рішення?".

Daily Mail про Крим

Нагадаємо, Росія анексувала український Крим у 2014 році. У червні 2014 році ЄС у відповідь на окупацію Росією АР Крим увів секторально-економічні обмежувальні заходи проти російської економічної діяльності на території півострова.

Йдеться про заборони та обмеження для компаній і приватних осіб з ЄС щодо діяльності в Криму у торговельно-економічній, фінансовій та інвестиційних сферах, енергетиці, туристичній галузі. Європейці та зареєстровані в ЄС компанії не можуть купувати нерухомість або юридичні компанії у Криму, фінансувати кримські компанії або надавати їм супутні послуги. Туристичним операторам ЄС заборонено надавати послуги в Криму та Севастополі. 

Подібні санкції ввели також Сполучені Штати Америки.

ВідеоТрамп запевнив, що його позиція щодо анексії Криму збігається з європейською

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції