Відомий юрист про відеодопит Януковича: це як нагодувати голодного через телевізор

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відомий юрист про відеодопит Януковича: це як нагодувати голодного через телевізор

Reuters

Адвокат вважає, що такий допит не має юридичної сили і відбувається не в інтересах України.

Відеодопит Януковича вигідний самому Януковичу, офіційній Москві і не зрозуміло, для чого він Україні. Про це заявив віце-президент Спілки адвокатів України Петро Бойко, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Під час цього допиту Януковичу не загрожує покарання за кривосвідчення, тому він може говорити все, що завгодно, аби показати себе якомога з найкращого боку. Також він може в комфортних умовах звинувачувати українську владу. Вручення ж повідомлення про підозру Генеральним прокурором Юрієм Луценком Віктору Януковичу через відеозв'язок юрист прокоментував так: "передавати підозру через відеоконференцію – це те ж саме, що нагодувати людину через телевізор".

Відеодопит Януковича вигідний йому та офіційній Москві, а для чого він Україні, незрозуміло

Відеодопит Януковича вигідний йому та офіційній Москві, а для чого він Україні, незрозуміло

"Замість того, щоб піаритися по телевізору, взяти з Генеральної прокуратури України і направити до генеральної прокуратури Російської Федерації, щоб ті вручили Віктору Федоровичу, крапка", - наголошує Бойко на законному алгоритмі дій у цій справі.

Раніше ж повідомлялося, що "Євромайдан SOS" та Адвокатська дорадча група закликають активістів не блокувати проведення допиту"Обвинувачення п'ятьом беркутівцям у вбивствах 48 людей 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській вже розглядаються Святошинським райсудом. У цьому процесі саме в цьому суді не може вже бути інших обвинувачених. Безпосередньо сам Янукович є підозрюваним по цьому ж епізоду в іншому провадженні. Навіть якщо завтра він з'явиться в Україні, у процесі проти п'ятьох беркутівців він не зможе бути обвинуваченим, інакше доведеться розглядати справу спочатку. Тому допитати його саме в цьому процесі можна лише як свідка", - стверджують адвокати.

Наступна публікація