Відповідь Росії: США вишлють російських дипломатів і введуть санкції

Відповідь Росії: США вишлють російських дипломатів і введуть санкції

Фото: Pexels

Санкції можуть торкнутися близько десятка росіян, а також близько 20 юридичних осіб.

Сполучені Штати Америки планують ввести санкції відносно Росії у зв'язку з інформацією про те, що російська сторона стоїть за зломом програмного забезпечення компанії SolarWinds, а також втручалася у вибори президента США.

Про це інформує агентство Bloomberg.

За даними ЗМІ, санкції можуть торкнутися близько десятка росіян, а також близько 20 юридичних осіб. Уточнюється, що обмеження можуть бути введені вже в четвер, 15 квітня.

Росія раніше неодноразово відкидала висновки Вашингтона про причетність Москви до кібератаки в США через ПО SolarWinds і втручанні в вибори в США. Раніше агентство з кібербезпеки та інфраструктурної безпеки США заявляло, що не знайшло доказів іноземного втручання в президентські вибори в 2020 році.

Нагадаємо, що раніше в адміністрації американського президента Джо Байдена обговорюють, чи не можуть майбутні санкції проти РФ згубно вплинути на ситуацію поблизу кордонів Росії з Україною. Раніше в адміністрації США пройшли зустрічі, на яких обговорювалися можливі майбутні заходи проти Росії. Тим часом РФ сконцентрувала війська вздовж східних кордонів України та посилилася напруженістю між Росією і США.

Читайте також:

Новини світу: Канада та Австралія разом запровадили нові санкції проти Росії за окупацію Криму

Новини світу: Канада та Австралія разом запровадили нові санкції проти Росії за окупацію Криму

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація