Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відповідальність, затримання та арешт. Поіменне голосування нардепів за зняття недоторканності з Добкіна

Нардеп заявляв, що звинувачення проти нього "є безпідставними і мають політичний підтекст".

У четвер, 13 липня, Верховна Рада на своєму вечірньому засіданні дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата від Опоблоку Михайла Добкіна

За зняття з нього недоторканності проголосували 288 депутатів з 339 присутніх, цього виявилося достатньо і таким чином Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності цього нардепа. 

Потім Верховна Рада дала згоду на затримання нардепа, набравши 250 голосів.

Одразу після цього депутати голосували за подання про арешт Добкіна. Воно, як і попередні, було підтримане більшістю голосів у парламенті. Свою згоду на це дали 242 депутати.

За результатами голосування з Добкіна зняли недоторканність та запросили до ГПУ 14 липня на 14:00.

Нагадаємо, щойно Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності та арешт Добкіна. За відповідне рішення проголосували 288 нардепів.  Cам народний обранець перед початком голосування закликав депутатів голосувати за зняття з нього недоторканності і зазначив, що особисто також підтримає це подання. 

"Я абсолютно не хочу, аби ви подумали, що я ховаюся за депутатською недоторканністю... Вони не доведуть справу до суду, вона розсиплеться під час досудового слідства. Головне їхнє завдання - сховати мене у СІЗО і казати, що у них є чергова перемога і поставити галочку", - сказав він на адресу ГПУ.

Він укотре назвав звинувачення абсурдними і політично мотивованими. 

12 липня регламентний комітет Верховної Ради розглянув подання про надання згоди на притягнення Добкіна до відповідальності. Комітет визнав його законним і вмотивованим та направив до парламенту.

29 червня генпрокурор Луценко вніс подання до Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна. У ГПУ в діях напдепа побачили ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн. 

Відео У ВР готуються до голосування за зняття недоторканності з Михайла Добкіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції