Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відсотки від депозиту, зарплата і компенсація від ВВС: за півроку Порошенко отримав 16 млн грн

Екс-президент оприлюднив декларацію від 1 січня до 20 травня 2019 року.

У Єдиному державному реєстрі декларацій з'явилася декларація колишнього президента України Петра Порошенка від 1 січня до 20 травня 2019 року.

Від початку нинішнього року Порошенко отримав дохід у розмірі близько 16 млн грн. Зокрема, понад 128,5 тис. грн – його зарплата.

Крім того, майже 1,8 млн грн – це компенсація за моральну шкоду, яку Петро Порошенко отримав від компанії ВВС. Таке рішення виніс лондонський суд. Як раніше повідомляв колишній глава країни, ці кошти він витратить на благодійність.

Суму у розмірі 9,5 млн грн він отримав з процентів депозиту в Міжнародному інвестиційному банку. Також Порошенко отримав погашення за придбаними ним минулого року облігаціями державної позики. Також серед джерел доходу – повернення грошової застави кандидата на пост президента України – 2,5 млн грн.

Водночас головною статтею видатків у нинішньому році стали перерахування у виборчий фонд кандидата у президенти Петра Порошенка, послуги з друку, рекламні послуги, послуги з організації проведення заходів.

Як повідомлялося раніше, дані Bloomberg Billionaires Index свідчать, що за роки президентства Петро Порошенко втратив до 40% чистого капіталу, який нині становить 705 мільйонів доларів. Статки він втратив невдовзі після обрання його президентом 2014 року. Найбільш цінним активом Порошенка є кондитерська корпорація Roshen, яку він створив 1996-го. Уже 2012 року виробництво продукції сягнуло 400 тисяч тонн. Протягом наступних двох років (після заборони продукції в Росії) обсяги виробництва скоротилися на 25%. 

Відео Скільки мільйонів задекларували українські спортсмени, співаки та телеведучі – Економічні новини

В Україні з`явились перші імпортні персики та абрикоси, і вони дешевші, ніж минулого року. Детальніше про це, а також про те, скільки мільйонів задекларували українські спортсмени, співаки та телеведучі, дивіться в економічному огляді після свіжого курсу валют.

Скільки мільйонів задекларували українські спортсмени, співаки та телеведучі – Економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції