"Відсутність поваги — давня візитівка РФ": у президента засудили "місцеві вибори" в анексованому Криму

Постійний представник президента в Криму подякував ЄС за невизнання виборів на окупованому півострові.

Представництво президента України в Автономній Республіці Крим засудило проведення Росією так званих "регіональних і місцевих виборів" на незаконно анексованому півострові та подякувало Європейському Союзу за послідовну позицію щодо їхнього невизнання.

Про це в заяві Представництва президента України в Автономній Республіці Крим у Facebok.

У відомстві наголошують, що організація і проведення Росією так званих "регіональних і місцевих виборів" в окупованому Криму 13 вересня свідчать про подальше порушення Москвою державного суверенітету і територіальної цілісності України. Постпред президента Антон Кориневич назвав "візитівкою Російської Федерації" відсутність поваги до українського законодавства та норм міжнародного права.

"Відсутність поваги до Конституції України, українського законодавства, а також норм міжнародного права є давньою візитівкою Російської Федерації. І ми в представництві продовжуємо роботу з інформування партнерів України про системне порушення прав людини, політично мотивовані переслідування, заміщення населення та переслідування представників корінного кримськотатарського народу на території Криму задля продовження міжнародного тиску, ізоляції та санкційної політики щодо РФ”, — заявив постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич.

Крім того, у представництві наголосили на активній позиції ЄС в протидії окупації Кримського півострова та вдячні за послідовне продовження політики невизнання.

Нагадаємо:

  • Місцеві вибори у Росії тривали 3 дні — від п'ятниці до неділі 13 вересня. На "виборах" в анексованому Севастополі перемогу віддали пропутінському кандидату.
  • В українському МЗС висловили протест у зв'язку із нелегітимними виборами в Криму. Україна закликає світ посилити санкції проти Росії.
  • Європейський Союз не визнав результати "виборів" у Севастополі, оскільки не визнав і незаконну анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією.
  • Посли ЄС подовжили санкції проти Росії за анексію Криму і готуються до запровадження нових.

Відео У МЗС висловили протест нелегітимним місцевим виборам у Криму

Україна закликає світ посилити санкції проти Росії через вибори в окупованому Криму. В вітчизняному МЗС висловили протест у зв'язку із нелегітимним волевиявленням і наголосили - усі причетні до підготовки та проведення незаконного голосування нестимуть відповідальність за українським законодавством. Місцеві вибори у всій Росії тривали 3 дні - з п'ятниці до неділі.

У МЗС висловили протест нелегітимним місцевим виборам у Криму

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів