Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відважні жителі Донецька прийшли на зустріч із ватажком "ДНР" в одязі з проукраїнськими надписами

На футболках було написано "Україна. Донецьк".

На неймовірно сміливий вчинок зважилися кілька молодих людей у Донецьку. Вони прийшли на зустріч з одним з ватажків самозваної "ДНР" Денисом Пушиліним у одязі з написами "Україна. Донецьк".

У футболках із таким написом кілька молодих людей прийшли на збори, влаштовані керівництвом самопроголошеної республіки на честь дня інваліда. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Доки "ДНРівець" проголошував промову, пані з косою за його спиною погрожувала красномовним жестом. А після зборів намагалися спинити і схоже провести виховну бесіду з молодими людьми. Відео розповсюдило "Громадське телебачення Донеччини".

"Одразу в кількох населених пунктах Донбасу активізувалися проукраїнські сили. У Торезі щоночі на видних місцях з'являються проукраїнські написи типу "Донбас - це Україна". Аналогічна ситуація в Горлівці, де регулярно з'являються написи на стінах будинків з безсторонніми характеристиками на адресу президента Росії Володимира Путіна. Обидва населені пункти жорстко контролюються бойовиками і в них діє так звана комендантська година, коли в темний час доби "патрулі" бойовиків можуть відкривати вогонь без попередження", - написав у Facebook народний депутат, координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

 
Допис by Дмитрий Тымчук.

Тим часом мешканці окупованого Донбасу виходять на "голодні" бунти і вимагають від бойовиків грошей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції