Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Виглядає недобре": мати політв'язня Кольченка розповіла про стан сина та його життя у колонії

Йому дуже бракує інформації про те, що відбувається у зовнішньому світі.

Мати політв’язня Олександра Кольченка повідомила, що син "виглядає недобре", проте почав набирати вагу після припинення голодування.

Про це вона сказала після триденного побачення з ним в колонії російського Челябінська, передає Радіо Свобода.

"Він дуже худий, блідий. Мене це хвилює. Намагалася його якось підгодувати за ці три дні. Буду сподіватися, що йому стане краще. Він почав набирати вагу", – розповіла Лариса Кольченко.

Також вона сказала, що політв’язень дуже цікавиться тим, що відбувається в анексованому Криму і на материковій частині України, оскільки в колонії йому бракує інформації з зовнішнього світу.

"Про друзів і подруг розпитував, що відбувається на материковій Україні. Намагалася донести до нього цю інформацію... Він не знає, що відбувається в Криму і на материковій Україні. Розповідала про будівництво Керченського мосту, як будується Крим і Сімферополь", – повідомила мати кримчанина.

За її словами, негативного ставлення з боку засуджених до її сина немає, але з боку адміністрації "іноді бувають різні інциденти". Разом з тим "фізичне насильство до нього не застосовується". Окрім цього, мати Кольченка заявила, що сподівається "лише на обмін".

Нагадаємо, політичного в'язня Кремля Олександра Кольченка шантажують у в'язниці сім'єю і пропонують підписати паспорт громадянина РФ. До нього періодично приходять співробітники ФСБ. За словами матері, паспорт громадянина Росії для українця вже виготовили, проте просять підписати, аби утримувати політв'язня на території РФ начебто на законних підставах.

ВідеоМамі Олександра Кольченка вперше за 9 місяців дозволили побачити сина

Лариса Кольченко прибула до Челябінська, де в колонії утримують Олександра. Жінка привезла з собою передачу вагою у 20 кілограмів. Їй дозволили побути з сином три дні у спеціальному номері для зустрічей.

Мамі Олександра Кольченка вперше за 9 місяців дозволили побачити сина

Вибір редакції