Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Виходить, українська сторона стає на коліна". Порошенка занепокоїли результати переговорів у Мінську

За його словами, не можна дозволити Росії реалізувати свій сценарій на Сході.

Колишнього президента Петра Порошенка занепокоїли підсумки засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську про нібито готовність України в односторонньому порядку скасувати економічні обмеження щодо ОРДЛО.

Про це Порошенко повідомив на своїй сторінці у Fаcebook.

"15 березня 2017 року рішенням РНБО було призупинено економічні зв'язки з окупованими територіями як реакція на свавільне захоплення (експропріація або запровадження зовнішнього управління Москвою) українських державних та приватних підприємств, запровадження рубльової зони та російської податкової системи", - написав він.

За його словами, з боку окупантів від того часу нічого не змінилося. "Виходить, українська сторона стає на коліна, про що вже говорив Зеленський? Ми ніколи не заперечували проти відновлення економічних зв'язків, але в чіткій відповідності до національних інтересів України, за умови виконання згаданого рішення РНБО", - наголосив Порошенко. Зокрема, йдеться про повне припинення вогню і повернення Україні захоплених підприємств.

Порошенко вимагає від Зеленського дати публічну відповідь, на якій підставі він дав директиви делегації України. "Реалізація російського сценарію на Донбасі - це зрада національних інтересів нашої держави і пам`яті про тисячі українських патріотів, які загинули за свободу, суверенітет та територіальну цілісність України! Що далі? Репарації з бюджету України на користь агресора? Автономія з правом вето на суверенні рішення держави, на курс до ЄС та НАТО", - написав він.

 Експрезидент наголосив, що не можна дозволити Росії реалізувати свій сценарій врегулювання ситуації на Донбасі.

Нагадаємо, до Тристоронньої контактної групи повернувся експрезидент України Леонід Кучма. Також у її складі - колишня уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська. Вона очолює гуманітарну підгрупу – замість першої заступниці голови Верховної Ради Ірини Геращенко.

Відео Кучма: Останні переговори у Мінську – одні із найконструктивніших

У Тристоронній контактній групі представники з України, Росії та ОБСЄ. Це перше засідання після зміни влади в Україні і перше із новим складом української делегації, на чолі якої зараз Леонід Кучма. Які нові пропозиції та рішення вона підготувала - знає ТСН.  

Кучма: Останні переговори у Мінську – одні із найконструктивніших

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції