Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виконувати обов'язки начальника ПЗЗ буде перший заступник Кривопішина

Суд зупинив дію розпорядження Кабміну про призначення виконуючим обов'язки начальника Південно-Західної залізниці Володимира Тягульского.

Обов'язки начальника Південно-Західної залізниці виконуватиме перший заступник Олексія Кривопішина Іван Федорко. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу Південно-Західної залізниці.

За інформацією агентства, суд зупинив дію розпорядження Кабінету міністрів України №192-р від 11 березня 2015 про призначення виконуючим обов'язки начальника Південно-Західної залізниці Володимира Тягульського.

"Рішення набуло чинності 17 березня 2015 року. Таким чином, підтверджена правомірність дій Олексія Кривопішина в частині покладання обов'язків на час свого усунення на першого заступника начальника ПЗЗ Івана Федорка", - розповіли у прес-службі залізниці.

Нагадуємо, призначенню Володимира Тягульського сприяє в.о. гендиректора "Укрзалізниці" Максим Бланк, який, згідно з матеріалами журналістських розслідувань, неодноразово був звинувачений у корупційних діях. Так, після звільнення керівника УЗ Бориса Остапюка СБУ знайшло мільйони гривень і доларів в квартирах і гаражах двох десятків чиновників підприємства-монополіста. Також минулого року Генпрокуратурою було заведено 4 кримінальні справи, за якими встановлено, що посадовими особами "Укрзалізниці" завдано збитків інтересам держави на суму 909 млн. гривень у сфері державних закупівель. Максим Бланк був замішаний у придбанні дизпалива за завищеними цінами і перерахуванні бюджетних коштів на підприємства анексованого Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції