Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Викрадені хакерами листи з пошти Суркова збігаються з матеріалами СБУ – Грицак

Очільник СБУ прокоментував існування листів з пошти помічника Путіна.

Отримані під час зламу пошти помічника президента Росії Владислава Суркова листи справді існують і збігаються з даними українських спецслужб.

Про це заявив очільник Служби безпеки України Василь Грицак.

"Я можу підтвердити, що такі листи існують. Так званою "Кіберхунтою" було здобуто ці матеріали. Зараз вони досліджуються в СБУ", - зазначив він.

За словами Грицака, здобуті хакерами листи за багатьма пунктами один в один схожі з листами, які українські спецслужби вилучили, зокрема, під час документування спроби утворення на Закарпатті псевдореспубліки.

"І відомості, які написані в цих листах, і які було здобуті "Кіберхунтою", надзвичайно схожі, тобто методи, способи виконання всіх цих речей - на ті документи, які офіційно фігурують у матеріалах кримінального провадження. Це правда", - наголосив глава СБУ.

Нагадаємо, українські хакери "КіберХунта" 24 жовтня заявили, що нібито отримали доступ і повністю контролюють листування у пошті помічника президента Росії Владислава Суркова.

Сайт InformNapalm опублікував у Мережі частину документів, які українські хакери дістали під час зламу пошти Суркова. "Хактивісти" надали файл із гігабайтом інформацію, яку вони взяли із поштової скриньки приймальні Суркова. Також у тексті вказано, що хакери отримали доступ до ПК, що розташований безпосередньо в приймальні помічника російського президента.

В адміністрації президента РФ ознайомилися з опублікованим листуванням та заявили, що Сурков не користується електронною поштою.

Своєю чергою у МВС також підтвердили автентичність листування путінського помічника Суркова. Правоохоронці провели відповідні експертизи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції