Викрадення високопосадовця "Укрзалізниці" пов'язане з його роботою – міністр

Урядовець вважає поточну ситуацію доказом необхідності реформування державних монополій.

Довкола керівників "Укрзалізниці" відбувається низка незрозумілих подій, яка не може не тривожити владу і суспільство. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє Економічна правда.

На думку урядовця, викрадення голови департаменту електропостачання "Укрзалізниці" Валерія Людмирського пов'язано з його роботою. "Я думаю що так, це пов'язано з його професійною діяльністю. Це проблема усіх державних підприємств. "Укрзалізниця" – одна з найбільших державних монополій, яка посідає чинне місце не тільки по грошовому потоку, по кількості зайнятих, але і по корупції та неефективності", - заявив Омелян.

Він вважає, що змінити таку ситуацію з підприємством може тільки кардинальна реформа. Інакше малозрозумілі події, котрі відбуваються з посадовцями "Укрзалізниці", триватимуть і свідчитимуть насамперед про існування процесів, які приховані від суспільства. "Мене хвилює, що спочатку в нас аварії на підпитку, потім у нас ці викрадення, загадкова смерть заступника Людмирського, яка була тиждень тому від удару струмом вдома. Такі епізоди один за одним, які тривожать. Ці речі між собою не пов'язані, але за теорією випадкових речей, спочатку трапляється щось одне, а потім наступне й наступне", - сказав міністр.

Омелян додав, що така ситуація створює йому особистий дискомфорт. "Мені неприємно як міністру, що "Укрзалізниця" в черговий раз потрапляє в об'єктив преси та суспільства, не здобутками та позитивними речами, а такими моментами, які ганьблять", - підсумував він.

Як повідомлялося, Валерія Людмирського викрали напередодні вечором, коли той вийшов вигуляти собаку. Це відбулося на вулиці Кудряшова у Солом'янському районі столиці. Невідомі у масках кількома пострілами застрелили собаку. Її хазяїна під примусом заштовхали в автомобіль та поїхали з місця пригоди у невідомому напрямку.

ВідеоВодій, чиє авто зіткнулося з машиною фотографа Левіна, виявився чиновником "Укрзалізниці"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: