Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віктор Ющенко звинувачує  у подіях на Сході "одного російського фашиста"

Третій президент України не дивується, що сталася така ситуація на Сході країни.

Віктор Ющенко запевняє, що ніколи не думав, що між Україною і Росією може бути збройний конфлікт. Запевняє в програмі "Світське життя", що в цьому винен один "російський фашист".

"От те, що відбувається на Сході країни. Причина – це Путін, путінська імперська політика, яка здобрена розкішними грішми. І наслідок – що на ці гроші є наймити і тому одна зла імперія, замовляє таке кіно, а друга частина – гнила, низька частина мого суспільства, українського, на жаль, приймає, як за подачу", - розповідає Ющенко.

Президент переконує, що в ситуації винні не лише політики і буде неправильно перекладати вину, за нелюбов деяких українців до Батьківщини на колишніх президентів.

"Чорновіл завжди говорив: "Україна розпочинається з тебе". Ми маємо багато мільйонів українців, з яких Україна ще не розпочалась. Я був переконаний, те, що роблю – найбільш потрібне моїй нації. Те, що значна частина суспільства цього не поділяла і не розуміла, я вважаю, що це не моя проблема", - запевнив президент.

Ющенко запевнив, що не шкодує ні про що у своїй президентській кар'єрі, а своєму куму Петру Порошенку бажає здоров'я, щоб справитися з ситуацією.

"Порошенко працює по 18 годин, подивіться який у нього тиск і який у нього фізичний стан. Ми всі розуміємо, що це каторга і дай Боже достойно пройти йому оцю дорогу і дай Бог йому здоров'я, щоб оце все перенести. Ми мали дві серйозні зустрічі, по тій ситуації, яка зараз відбувається від нас зара вимагається єдність", - зазначив екс-президент.

Залиште свій коментар

Вибір редакції