Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вілкул намагається скасувати рішення Ради про перейменування Дніпропетровська

Нардеп зареєстрував відповідну постанову і збирається до Конституційного суду.

Народний депутат від Опозиційного блоку Олександр Вілкул хоче скасувати рішення Ради про перейменування Дніпропетровська на Дніпро.

Нардеп зареєстрував постанову Верховної Ради про скасування рішення і постанови № 3864 про перейменування Дніпропетровська. А також повідомив про намір піти у Конституційний суд.

"Таким чином, підписання спікером парламенту рішення про перейменування та вступ в дію перейменування відкладаються до розгляду моєї постанови у Верховній Раді", - запевняє нардеп і додає, що регламентний комітет розгляне його постанову не раніше, ніж за два тижні.

Нагадаємо, 19 травня народні депутати проголосували за перейменування Дніпропетровська на Дніпро, а Дніпродзержинська на Кам'янське. Питання про перейменування міст на порядку денному не стояло, Парубій поставив його на голосування несподівано для всіх.

Законопроект про перейменування Дніпропетровська на початку лютого поточного року вніс до Верховної Ради нардеп Андрій Денисенко, згідно з нормою закону про декомунізацію. Вже 15 лютого Комітет Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав ініціативу щодо перейменування Дніпропетровська на Дніпро. Дніпропетровська область залишить стару назву до змін у Конституцію.

Відео Дніпропетровськ перейменували у Дніпро

Залиште свій коментар

Вибір редакції