Вілкул скаржиться, що його телефон прослуховують без рішення Ради

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Парламентарі хочуть позбавити нардепа недоторканності.

Співголова фракції "Опозиційний блок" у Верховній Раді Олександр Вілкул заявляє про здійснення щодо нього негласних слідчих дій, а саме прослуховування телефону без згоди парламенту на притягнення його до кримінальної відповідальності, пише Інтерфакс.

"Телефони мої вони прослуховують. Я показав рішення суду, на підставі якого вони прослуховують телефон", - сказав Вілкул журналістам у парламенті в понеділок.

Він продемонстрував членам комітету документи, які, за його словами, підтверджують прослуховування його мобільного телефону.

Водночас Вілкул вважає кримінальне провадження сфальсифікованим і наголошує, що його використовуватимуть для тиску на нього через рідних і близьких.

"На допити я готовий ходити, мене жодного разу не викликали в інших справах, які вони відкривали - у мене їх багато. Навіщо наразі з мене знімати недоторканність? Для того щоб натиснути на моїх рідних, близьких, друзів, здійснити масові обшуки... Щоб мої родичі прийшли і сказали: Саша, домовся з ними, піди з політики", - сказав співголова фракції.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів від "Опоблоку" Олександра Вілкула, Дмитра Колєснікова та Сергія Дунаєва. 

Вілкула підозрюють у незаконному збагаченні та несплаті майже 20 млн грн податків. Раніше Фіскальна служба у Дніпропетровській області проводила перевірку скандального нардепа стосовно достовірності, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб та військового збору.

У понеділок, 8 жовтня, комітет Верховної Ради України ухвалив подання Генпрокуратури про притягнення до кримінальної та зняття недоторканості з нардепа від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула. Питання відправлять на розгляд нардепам.

ВідеоГенпрокуратура планує притягнути до кримінальної відповідальності депутатів Вілкула та Колеснікова

Юрій Луценко просить Верховну Раду зняти депутатський імунітет з опоблоківців Олександра Вілкула та Дмитра Колеснікова. У поданнях, які вже надійшли до парламенту, йдеться про земельні оборудки тих часів, коли Вілкул очолював Дніпропетровську обласну адміністрацію. А Дмитро Колесніков, коли був головою Агентства держмайна, нібито допоміг відібрати 7 тисяч квадратних метрів нерухомості у державного підприємства у Дніпрі. 

Генпрокуратура планує притягнути до кримінальної відповідальності депутатів Вілкула та Колеснікова

Залиште свій коментар

Вибір редакції