Вілкула підозрюють у незаконному збагаченні та несплаті майже 20 млн грн податків

Стосовно політика провели перевірки.

Фіскальна служба у Дніпропетровскій області проведела перевірку скандального нардепа "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула стосовно достовірності, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб та військового збору.

Про це повідомляє в.о. начальника відомства Оксана Томчук у Facebook.

"Перевіркою даних, відображених в електронній декларації за 2015-й рік встановлено перевищення статків над загальною суммою отриманих особою доходів на сумму 72,9 млн гривень, що призвело до несплати до бюджету податків і зборів на сумму 19,6 млн грн", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що враховуючи статус нардепа, матеріали перевірки направлені до ГПУ для вирішення питання щодо порушення кримінального провадження за фактами ймовірного незаконного збагачення та ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Нагадаємо, Вілкул задекларував отримання подарунка розміром 25 мільйонів, та отримання доходу розміром понад 52 мільйони гривень. Про це йдеться у змінах до майнового стану, які Вілкул вніс 19 листопада до системи електронних декларацій. Подарунок та дохід Вілкул отримав від своєї дружини Олени.

Так, подарунок становив 25 мільйонів 848 тисяч 668 гривень. Згідно із документом, Вілкул також отримав від дружини перерахування коштів за договором №1934 від 11.07.2016 р. в розмірі 52 мільйони 455 тисяч 350 гривень.

На різних рахунках дружини Вілкула за 2015 рік були вказані понад 3 мільйони доларів, трохи більше 190 тисяч гривень. Крім того, дружина Вілкула задекларувала готівкою 1 мільйон 800 тисяч євро і 1 мільйон 200 тисяч доларів.

У декларації йдеться, що місцем роботи дружини Вілкула є ПАТ "Північний Гірничо-Збагачувальний Комбінат", який належить Метінвесту (власники - Рінат Ахметов і Вадим Новинський).

Залиште свій коментар