"Вільний роумінг та промисловий безвіз". Пристайко розповів, як МЗС розширюватиме співпрацю з ЄС

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Вільний роумінг та промисловий безвіз". Пристайко розповів, як МЗС розширюватиме співпрацю з ЄС

Associated Press

Міністр зазначив, що вони вже працюють над кількома питаннями.

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко зазначив, що найближчим часом українцям планують додати до безвізу вільний роумінг в країнах-членах ЄС, а також спростити обіг товарів.

Про це він сказав у інтерв’ю ТСН.ua.

За словами глави МЗС, постійно ведеться робота щодо розширення співпраці з Євросоюзом, зокрема щодо вільного роумінгу для українців в Європі.

"Ми хотіли б, щоб до нашого безвізового режиму, яким дійсно майже 3 мільйони українців скористались, вже відчули на собі, як це, коли ти береш паспорт, купуєш квиток і вже летиш, додався ще й вільний роумінг. Це те, чим насолоджуються всі європейські країни і чого українцям все ще не вистачає. Ви самі бачите, наскільки високі ціни, як тільки ми перетинаємо кордон України. Ми хотіли би, щоб у українців був як вільний перетин, так і вільні комунікації", - зазначив Пристайко.

Також, як переконує міністр, Україна "впритул підійшла для так званого промислового безвізу".

"Це можливість для наших компаній постачати товари зі значно простішими стандартами, для того, щоб наші товари заходили (до ЄС) більш вільно. Ми постійно працюємо над справедливим розподілом квот на ринках ЄС, тобто дати нашим виробникам, українським компаніям можливість пробиватись там. Ви знаєте, що нам вдалося переорієнтувати нашу економіку і фактично більше 60%, за різними оцінками, 62% нашого експорту ідуть на 500-мільйонний ринок ЄС", - додав він.

Про врегулювання ситуації на Донбасі, нову співпрацю між ЄС та НАТО та способи вирішення конфліктів із країнами-сусідами читайте у повному інтерв’ю ТСН.ua міністра закордонних справ України Вадима Пристайка.

Вільний роумінг та промисловий безвіз: Пристайко назвав пріоритети в співпраці з ЄС

Вільний роумінг та промисловий безвіз: Пристайко назвав пріоритети в співпраці з ЄС
Наступна публікація