"Він хороша машина". Зеленський вважає, що Гончаруку потрібний час, аби показати результат

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гончарук на посаді очільника Кабміну п'ятий місяць.

Прем'єр-міністру Олексію Гончаруку потрібно ще трохи часу, аби показати результат, вважає президент Володимир Зеленський. 

Про це президент сказав в інтерв'ю ізраїльському "9 каналу"

Гончарук працює лише п'ятий місяць і залишається на посаді через об'єктивні причини. "Молодий, як мені здається, дуже потрібний цій країні, цьому часу людина. І речі, які ми обговорили, нюанси, він повинен їх змінити. Він втомиться - він піде. Він не впорається - він звільнить це крісло. Це справедливо. Але ще трішечки потрібно йому часу, щоб показати результат", - каже Зеленський. Він додає, що у Гончарука ще є запал.

Президент порівняв прем'єра з хорошим автомобілем. "Як хороша машина. Він - хороша машина. Він не наїздив ще ту кількість кілометрів, після якої ви зміняюте автомобіль. І це не тому що я його зараз порівнюю з річчю. Це просто алегорія", - наголошує Володимир Зеленський. 

Як повідомлялося, 15 січня на YouTube-каналі "Как обмануть президента" виклали два аудіозаписи. На них - нібито розмови під час наради в прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Вказано, ніби також записані голоси міністерки фінансів Оксани Маркарової, голови Нацбанку Якова Смолія, першої заступниці голови Нацбанку Катерини Рожкової, заступниці керівника Офісу президента Юлії Ковалів (заперечила, що то була вона). Голоси розмовляли про курс долара, а також інші економічні питання перед зустріччю із президентом Володимиром Зеленським. У розмові лунали образливі характеристики на адресу керівника держави - мовляв, він нічого не тямить в економіці.

На другий день після появи скандальних аудіозаписів, на своїй сторінці у соцмережі Гончарук розписав досягнення свого уряду та оголосив, що подав у відставку. Президент Зеленський зажадав від керівників силових органів за два тижні знайти тих, хто підслуховував та записував зустріч керівників уряду та Нацбанку. Президент також вимагає забезпечити захист від прослуховування в офісах влади.

Відео Поки заяви на звільнення Гончарука немає у парламенті, відставка - просто слова - нардепи

Прем'єр Гончарук подав у відставку. Сьогодні зранку продовжився скандал довкола так званих плівок Гончарука - аудіозаписів, на яких нібито глава уряду не надто шанобливо висловлюється про розуміння президентом економіки, та й себе називає профаном. Заяву про відставку Гончарук передав президенту, який офіційно звільнити його не може, за законом це - право Верховної Ради. Чи пробачив Гончарука Зеленський, чи прем'єр поплатиться посадою - про це у сюжеті.  

Поки заяви на звільнення Гончарука немає у парламенті, відставка - просто слова - нардепи

Залиште свій коментар

Вибір редакції