Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Він мені не господар": Зеленський заперечив залежність від Коломойського

Кандидат стверджує, що в нього немає домовленостей із бізнесменом.

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський заперечує залежність від бізнесмена Ігоря Коломойського.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу ICTV, передає "Інтерфакс-Україна".

"Зараз багато пишуть про мою залежність від пана Коломойського. У мене немає з ним ніяких домовленостей, підписів, меморандумів про те, що я служу господареві Коломойському. Він мені не господар. У мене немає ніякого господаря", - сказав Зеленський.

Кандидат підкреслив, що в Україні всі великі телеканали належать "фінансовим китам", "але це ж не означає, що всі люди, які працюють на цих каналах, не самостійні".

"У них контракти з цим підприємством, і хто господар цього підприємства, за великим рахунком, нікого не повинно хвилювати. І у всьому світі те ж саме, якісь групи володіють якимись каналами", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, згідно з результатами нового опитування, проведеного центром SOCIS, трійка головних претендентів на перемогу під час виборів 31 березня залишається незмінною. Рейтинг симпатій українців очолює Володимир Зеленський, друге місце з відривом більше ніж 10% посідає чинний президент Петро Порошенко, третя - лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

ВідеоПрезидентські рейтинги: Зеленський закріпив за собою лідерство – дослідження

До головних виборів країни лишилося 2 тижні. На початку тижня соцгрупа "Рейтинг" оприлюднила своє дослідження. І всі заговорили про зростання показників Юлії Тимошенко та зміцнення позицій Анатолія Гриценка. В середині тижня з’явилися результати опитування Центру соціальних та маркетингових досліджень "Социс".

Президентські рейтинги: Зеленський закріпив за собою лідерство – дослідження

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції