"Він не лох": Сурков розповів про свої враження від президента Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони проводили перемовини під час "нормандської зустрічі".

Колишній помічник президента Росії та кремлівський куратор українського питання Владислав Сурков розповів про свої враження від президента України Володимира Зеленського.

Про це він розповів в інтерв’ю директору Центру політичної кон'юнктури Олексію Чеснакову.

 "Не лох. У всякому разі, в Парижі всі сприйняли його за президента", - зазначив Сурков.

За його словами, у Зеленського є "незвичайна легкість у думках".

Нагадаємо, 18 лютого Путін підписав указ про звільнення Суркова з посади помічника президента. Про його звільнення стало відомо ще 25 січня. Російські ЗМІ вбачають причиною цьому провал політики Суркова щодо окупованих Росією територій ОРДЛО. Нібито через внутрішні конфлікти Сурков спочатку втратив контроль над "ЛДНР". Зокрема через суперечки з ФСБ спецслужба відібрала курування псевдореспублік у помічника Путіна.

24 січня на нову посаду заступника голови адміністрації президента був призначений Дмитро Козак, який, імовірно, опікуватиметься всіма питаннями, що стосуються пострадянського простору та перемовин із Україною.

Відео Путін звільнив Владислава Суркова з посади помічника президента

Путін звільняє з посади свого помічника. Чутки про звільнення Суркова ходили ще з кінця січня. Російські ЗМІ припускали, що причина, з якої він потрапив у немилість, провал його політики щодо окупованих Росією територій Донбасу. Більше - у розділі Політика

Путін звільнив Владислава Суркова з посади помічника президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції