"Він не займався поточною роботою". Богдан прокоментував конфлікт з Данилюком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голова ОП вважає, що Данилюк не міг сконцетруватися на своїх обов'язках.

Керівник Офісу президента Андрій Богдан розповів про конфлікт з екссекретарем РНБО Олександром Данилюком та те, чому останній покинув посаду.

Про це в інтерв’ю виданню УП повідомив керівник ОП Андрій Богдан.

За словами голови ОП, Данилюка в в команду Зеленського привів саме він.

"Ну взагалі в нашу команду Олександра Данилюка привів я. Ми з ним давним-давно знайомі, ще багато років назад. 
Питання було не до ефективності", - сказав Богдан.

Щодо розбіжностей, які призвели до відставки Данилюка, то Богдан переконаний, що екссекретар РНБО намагався займатися "стратегічним плануванням життя держави".

"Питання було в тому, що Саша весь час себе бачив у різних місцях, але не в тому, де він перебував. І він не займався поточною роботою, він займався стратегічним плануванням життя держави, а заодно і світу.  Тому, можливо, свої організаторські здібності він у майбутньому як великий політик  зможе реалізувати, але ми були занадто малі, занадто тісні для такого впливового політика. (говорить це із невимушеною іронією – УП)", - додав Богдан.

Нагадаємо, 27 вересня в пресслужбі Офісу президента повідомили, що секретар РНБО Олександр Данилюк написав заяву про відставку. Там зазначили, що Данилюк написав заяву ще перед візитом президента Зеленського на Генасамблею ООН. 30 вересня Зеленський підписав указ про звільнення Данилюка. Як пояснив сам Данилюк, вирішив піти з посади, бо не хоче брати участі в "підкилимних іграх деяких персонажів". 

3 жовтня указом президента Олексій Данілов призначений новим секретарем РНБО.

Відео Президент звільнив у Олександра Данилюка з посади секретаря РНБО

Про бажання піти з посади стало відомо у п'ятницю. Заяву на звільнення написав сам Данилюк. Причин свого кроку не називав. Заяву чиновник написав іще перед візитом президента до США, а сьогодні Володимир Зеленський таки поставив під нею свій підпис. Втім, сьогодні ім'я чиновникам фігурувало не лише в указі Президента.  

Президент звільнив у Олександра Данилюка з посади секретаря РНБО

Залиште свій коментар

Вибір редакції