Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Він нікого не хотів слухати". Кравчук назвав дві вади Порошенка-президента

Кравчук сказав, що "двічі звертався з якимись пропозиціями і зрозумів, що краще не звертатись".

Перший президент України Леонід Кравчук назвав дві вади п'ятого глави держави Петра Порошенка - бажання стати багатою людиною та кар'єризм.

Про це він сказав в інтерв'ю "112 Україна".

"У нього дві вади великі, я думаю, вони і сьогодні діють. Це його всеохоплювальне бажання стати багатою людиною. Він тут не зупиниться ні перед чим. Він бізнесмен. Він творив не управління державою, а бізнес-імперію, якою управляли його соратники. Бізнес-команда. Це перша його вада, яка – ну, він як бізнесмен, він же грамотна людина, освіта в нього стаціонарна, це ж не те, що він здобував її десь там..., володіє логікою, мовою, але оця вада, яка не зупиняє його ні перед чим, - це багатство. І друге – це кар’єризм неймовірний. Просто неймовірний", - сказав Кравчук.

Він також додав, що Порошенко нечасто слухав порад інших.

"Ну, він нікого не хотів слухати. Нікого. Я звертався до нього нечасто, але двічі звертався з якимись пропозиціями і зрозумів, що краще не звертатись. Він слухає, навіть викликає до себе виконавця, але після цього і виконавець, і він знає, що нічого робитися не буде", - зазначив Кравчук.

Нагадаємо, Порошенко проігнорував офіційні заходи до Дня Незалежності України на Майдані Незалежності в Києві. Пояснив, що, мовляв, брав участь в інших заходах.

Відео Усі, крім Януковича: у Мережі з'явилося фото п'яти українських президентів

Леонід Кравчук, Леоніда Кучма, Віктор Ющенко, Петро Порошенко та Володимир Зеленський сфотографувалися на закритому для преси прийманні в Маріїнському палаці. Порошенка, єдиного з цієї п'ятірки, не було на ранкових офіційних урочистостях на Майдані.  

Усі, крім Януковича: у Мережі з'явилося фото п'яти українських президентів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції