"Він нікого не вбивав". Мати Сенцова закликала Путіна помилувати режисера

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Жінка наголосила, що діти українця не зможуть жити щасливими без батька.

Мати українського режисера та політв’язня Олега Сенцова написала прохання про його помилування до президента РФ Володимира Путіна. Відповідний текст оприлюднило "Эхо Москвы".

"Я звертаюся до вас з проханням про помилування мого сина Олега Геннадійовича Сенцова, 1976 р.н., засудженого російським судом на 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням в організації терористичного співтовариства", - йдеться у ньому.

Мати режисера Людмила Сенцова написала, що їй важко судити про "ступінь провини власного сина", хоча сама вона знає його як мирну людину, захоплену своєю професією – режисурою.

"Не буду вас переконувати в невинуватості Олега, хоча сама в це вірю. Просто скажу, що він нікого не вбивав", - додала мати українця.

Людмила Сенцова написала, що її син вже чотири роки відсидів за ґратами і на нього чекають діти, а молодший син має аутизм.

"Їм погано без нього. Вони ніколи не будуть щасливі без батька. Прошу вас, Володимире Володимировичу, виявити милосердя і помилувати Олега Сенцова, не губити його життя і життя його близьких. Ми чекаємо його вдома", - підсумувала вона.

Датований лист 22 червня 2018 року, хоча оприлюднений у ЗМІ був сьогодні, 13 липня, у день народження Сенцова. 

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

28 травня у Федеральній службі виконання покарань заявили, що Сенцов погодився на підтримувальну терапію. Цю інформацію підтвердив адвокат українця Дмитро Дінзе.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За час голодування він втратив 15 кг ваги. 

Вибір редакції