"Він нормально ходить": Гройсман ухилився від відповіді, чи підтримує Порошенка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше прем’єр публічно підтримав його кандидатуру на виборах президента.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ухилився від відповіді на запитання, чи досі підтримує кандидатуру президента України Петра Порошенка на виборах.

Відповідне запитання поставили прем’єру журналісти "Громадського".

"А що Петро Олексійович потребує підтримки? Я цього не побачив. Він нормально ходить!" - зазначив Гройсман.

Напередодні прем’єр також пообіцяв, що після обрання нового президента в Україні "все буде добре".

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Відео51% опитаних проголосують за Зеленського у другому турі виборів - "Рейтинг"

Соціологічна група "Рейтинг" опублікувала данні опитування, яке проводили з 5 по 10 квітня серед 3 тисяч українців віком від 18 років і старше. Серед тих, хто має намір голосувати і визначився, віддати свій голос за Зеленського готові 71% українців. За діючого президента Петра Порошенка - 28,6% опитаних. Серед усіх опитаних за Зеленського – 51%, за Порошенка - майже 21%.    

51% опитаних проголосують за Зеленського у другому турі виборів - "Рейтинг"

Залиште свій коментар

Вибір редакції