Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Він обізвав мою покійну маму сукою". Шокін - про заяву Байдена

Екс-генпрокурор запевнив, що його звільнення було незаконним.

Колишній генеральний прокурор Віктор Шокін вважає екс-віце-президента США Джозефа Байдена "особиною, у якої немає нічого святого" після того, як американець назвав його "сучим сином".

Про це повідомляють "Українські новини".

"Те, що він обізвав мою покійну маму сукою, значить, у людини немає нічого святого. Я вважаю, що нормальна людина, у якої є мати, не може так говорити. Це моє глибоке переконання. Мати є мати. Для будь-якої людини вона - найсвятіше. Якщо він до цього опустився - мені просто шкода цієї людини. Якщо він не поважає матерів, він просто особина", - заявив Шокін.

На думку екс-генпрокурора, слова Байдена вкотре підтвердили, що його звільнення відбулося незаконно і під зовнішнім тиском на керівництво України.

"Те, що творить Байден, він фактично втручається у внутрішні інтереси інших держав, порушуючи їхній суверенітет, нав'язуючи свою особисту волю, прикриваючись, що він представляє Сполучені Штати Америки. Заява Байдена вчергове підтвердила, що моє звільнення відбулося незаконно під тиском цієї особи, яке здійснювалося на керівництво нашої держави ззовні", - зазначив Шокін.

Він також запевнив, що цитати Байдена і відеоконференція будуть додатковим аргументом в судах щодо незаконності його звільнення з посади генпрокурора.

Окрім цього екс-генпрокурор висловив припущення, що Байден, ймовірно, вимагав його звільнення через активізацію певних серйозних кримінальних справ, адже йому нібито це не сподобалося. Шокін заявив, що "такі люди, як Джо Байден, виявилися випадковими в цьому політикумі і йдуть з історії США".

"Я глибоко поважаю США і американський народ як стратегічного і найголовнішого, і найважливішого партнера України, який надає нам допомогу в найважчі часи нашої країни. Але я хочу розділити американський народ і таких осіб, як Джо Байден. Я вважаю, що це трохи різні речі - американці і Байден", - сказав колишній очільник ГПУ.

Нагадаємо, раніше колишній віце-президент США Джо Байден розповів, як проводив жорсткі переговори з українською владою для боротьби з корупцією. Зокрема, він зазначив, що домігся звільнення "сучого сина" Віктора Шокіна з посади генпрокурора України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції